TOTENDOM

2021

USŁUGABRANDING / WWW / TONE OF VOICE LINKTOTENDOM.COM

Po raz kolejny mieliśmy przyjemność tworzyć wizerunek marki znanej już w całej Polsce. TOTENDOM działa z misją wspierania inwestorów nieruchomości, z którymi dzieli się swoją wiedzą i umiejętnościami. Firma posiadała już prosty i charakterystyczny znak, natomiast brakowało jej spójnego systemu identyfikacji, tonu i strategii wizerunkowej.

W takim przypadku Brand Identity marki ma za zadanie wykorzystać potencjał działającej już firmy poprzez budowanie jej tożsamości na wielu płaszczyznach. Ujednolicenie podstawowych zasad pozwoli na rozwój i skuteczną reklamę przez najbliższe lata.

Naszym zadaniem było stworzenie wersji alternatywnych logo, opisanie kolorystyki, dobór typografii, pomysłu na key visual oraz zaprojektowanie praktycznych szablonów social media. Dodatkowo pomyśleliśmy o nowym elemencie w doświadczeniu z marką i zaprojektowaliśmy tzw. karty mieszkań, które pozwolą na czytelne przedstawienie wizualizacji podczas wizji lokalnej. Zadbaliśmy również o podstawowe akcydensy i nową stronę internetową. Chcieliśmy, aby odzwierciedlała markę składającą się z profesjonalistów, którzy posiadają już ogromne doświadczenie oraz bogate portfolio.

Efekt? Ponadczasowy i minimalistyczny wizerunek, w którym pierwsze skrzypce gra elegancka zieleń, złote akcenty i zgrany zespół.