LOGO

TO ZA MAŁO!

Kingslayer to studio kreatywne i agencja brandingowa. Zaczynając od przemyślanej strategii, logo, wartościowych treści i identyfikacji wizualnej, tworzymy oryginalne i silne marki. Doradzamy i słuchamy, poszukując właściwego głosu dla każdej z nich. Nasze studio to artyści, muzycy i podróżnicy, co sprawia, że nasze doświadczenia inspirują nas i pomagają tworzyć nietuzinkowe projekty. Wartościowy content dopełniamy profesjonalnymi sesjami zdjęciowymi. Wiemy, że oryginalny obraz to podstawa w budowaniu tożsamości wizualnej, dlatego w naszym zespole pracują najlepsi. Realizujemy projekty spod szyldu interior design. Projektujemy wnętrza, zajmujemy się doradztwem w zagospodarowaniu przestrzeni oraz oryginalnym aranżem. Kompleksowe usługi pozwalają nam realizować i wdrażać projekty identyfikacji na zupełnie nowym poziomie. Zaczynając od znaku i filozofii marki, kończąc na przestrzeni zaprojektowanej według jej idei.

ZMIENIAMY FIRMY

W ORYGINALNE MARKI!

Kreacja marki to proces, który jest niezbędny do zdobycia rynku. Logo + wizytówka nie sprawi, że "ludzie będą mówić". Wizja, przemyślana komunikacja i dobry content to cechy najlepszych w branży. Projektowanie systemów identyfikacji wizualnej, tworzenie kampanii reklamowych i fotografia to elementy, które sprawiają, że firma staje się rozpoznawalna - niezależnie od tego czy jesteś jedną osobą, czy dużym przedsiębiorstwem. Podobnie jest z przestrzenią, której dotyka branding. Zaprojektujemy przestrzeń w której sprzedajesz, przyjmujesz klientów lub prezentujesz swój produkt. Projektujemy nietuzinkowe i funkcjonalne wnętrza. Jeśli masz pomysł na biznes, to skontaktuj się z nami lub odwiedź nasze studio, a my podpowiemy jak wykreować własną markę!

Reklama

Oferujemy szeroko pojętą reklamę. Od pojedynczego projektu po kampanie, które będą pracować na rzecz twojego wizerunku.

Web Design

Projektujemy oryginalne strony www odpowiadające najwyższym standardom web-design.

Social Media

Zrobimy wszystko aby twój profil na facebooku i instagramie był chętnie odwiedzany i lubiany. Wiemy ile jest wart ciekawy content.

App Design

Projektujemy grafikę pod aplikacje mobilne. Funkcjonalna i czytelna apka może być skuteczną bronią marketingową.

Corporate Identity

Tworzymy wizerunki małych  i dużych firm, dobierając ofertę do potrzeb naszych klientów. Księga znaku to podstawa w tworzeniu trwałej i spójnej reklamy we wszystkich mediach.

Ilustracja

Klasyczna ilustracja może być istotną częścią kampanii reklamowej. Wybierz oryginalną reklamę w postaci ilustracji a wspólnie narysujemy twój sukces!

Fotografia

To jeden z głównych elementów reklamy. Oferujemy fotografię produktową oraz sesje zdjęciowe pod konkretne kampanie reklamowe.

Copy Writing

Piszemy artykuły pod najbardziej wymagające SEO. Oferujemy tworzenie wartościowych tekstów w języku polskim oraz angielskim.