STUDIO

LOGO TO ZA MAŁO

Kingslayer to studio kreatywne. Zaczynając od przemyślanej strategii, logo, wartościowych treści i identyfikacji wizualnej, tworzymy oryginalne i silne marki. Doradzamy i słuchamy, poszukując właściwego głosu dla każdej z nich. Nasze studio to artyści, muzycy i podróżnicy, co sprawia, że nasze doświadczenia inspirują nas i pomagają tworzyć nietuzinkowe projekty. Wartościowy content dopełniamy profesjonalnymi sesjami zdjęciowymi.

Wiemy, że oryginalny obraz to podstawa w budowaniu tożsamości wizualnej, dlatego w naszym zespole pracują najlepsi. Kompleksowe usługi pozwalają nam realizować i wdrażać projekty identyfikacji na zupełnie nowym poziomie. Zaczynając od znaku i filozofii marki, kończąc na przestrzeni zaprojektowanej według jej idei.

Krzysztof Skotnicki

Pan od_brandingu, a tym samym Art Director większości projektów. Brand Manager oraz doradca strategiczny klientów. Założyciel magazynu The ARQ oraz wielki miłośnik czterech kółek.

Sandra Kudlińska

Dziewczyna wielu talentów. Doświadczony fotograf, Content Creator oraz nieustraszony ilustrator. Ponadto Graphic & Motion Designer.

Michał Bassarab

Graphic designer i web developer. Niezmiennie wymagający od siebie więcej i więcej. Urodzony eskapista poszukujący w rzeczywistości baśniowego pierwiastka.

Marta Skotnicka

Wielozadaniowiec i nasz architekt wnętrz. To najczęściej za jej sprawą branding znajduje odzwierciedlenie w prawdziwym świecie.

NASZA OFERTA


BRANDING

Identyfikacja Wizualna / Strategia / Key Visual / Package Design / Komunikacja / Brand Hero / Projekty i aranżacja wnętrz / Modelowanie i animacja 3D

Tworzymy wizerunki małych  i dużych firm, dobierając ofertę do potrzeb naszych klientów. Księga znaku to podstawa w tworzeniu trwałej i spójnej reklamy we wszystkich mediach.

WWW

Firmowe / Portfolio / Landing Page / Ecommerce / Layouts

Projektujemy oryginalne strony www odpowiadające najwyższym standardom web-design.

Fotografia

Komercyjna / Produktowa / Artystyczna / Fashion / Biznesowa / Pełnowymiarowe fotoreportaże

To jeden z głównych elementów reklamy. Oferujemy fotografię produktową oraz sesje zdjęciowe pod konkretne kampanie reklamowe.

ILUSTRACJA

Postacie / Wzory / Podręczniki / Książki / Magazyny

Klasyczna ilustracja może być istotną częścią kampanii reklamowej. Wybierz oryginalną reklamę w postaci ilustracji a wspólnie narysujemy twój sukces!

WIDEO

Manifest / Reel / Profesjonalne filmy reklamowe przy użyciu drona / Profesjonalne filmy reklamowe

Oferujemy szeroko pojętą reklamę. Od pojedynczego projektu po kampanie, które będą pracować na rzecz twojego wizerunku.

Stwórzmy coś  spektakularnego! 

Jeśli masz pomysł na biznes, to skontaktuj się z nami lub odwiedź nasze studio, a my podpowiemy jak wykreować własną markę! Możesz też zostawić swój e-mail. Skontaktujemy się z Tobą!

    Stwórzmy coś  spektakularnego 

    Jeśli masz pomysł na biznes, to skontaktuj się z nami lub odwiedź nasze studio, a my podpowiemy jak wykreować własną markę! Możesz też zostawić swój e-mail. Skontaktujemy się z Tobą!

      BRAND STORIES

      Kreacja marki to proces, który jest niezbędny do zdobycia rynku. Logo + wizytówka nie sprawi, że "ludzie będą mówić". Wizja, przemyślana komunikacja i dobry content to cechy najlepszych w branży. Projektowanie systemów identyfikacji wizualnej, tworzenie kampanii reklamowych i fotografia to elementy, które sprawiają, że firma staje się rozpoznawalna - niezależnie od tego czy jesteś jedną osobą, czy dużym przedsiębiorstwem.