filzBee

2023

USŁUGABRANDING / WWW / TONE OF VOICE / DIGITALLINKfilzbee.com

filzBee jest polską firmą, która tworzy funkcjonalne i efektowne produkty z ekologicznego filcu PET. Pomagają one zredukować hałas i poprawić akustykę każdej przestrzeni. FilzBee specjalizuje się w niestandardowych projektach i produktach OEM, wykorzystując nieskończone możliwości, jakie daje praca z filcem.

Celem było stworzenie Brand Identity, które odda najważniejsze cechy tej marki. Felt Endlessly stało się hasłem przewodnim, a nowe logo nawiązuje zarówno do jednego z pierwszych produktów (hex), jak i elastyczności we współpracy z klientem. Ten sam koncept stał się również podstawą do zaprojektowania key visualu składającego się z ciekawej typografii i układu fal w różnych konfiguracjach.

Paleta barw została ograniczona tak, aby nadać marce technicznego sznytu i pozwolić na odpowiednią ekspozycję kolorów, faktur i kształtów produktów filzBee. Kolejnym etapem było stworzenie nowoczesnej strony www, która pozwoli zaprezentować szeroką ofertę swoich produktów oraz usług. Pomogliśmy również zaprojektować materiały print, digital, zadbaliśmy o video content z produkcji oraz wykonaliśmy zdjęcia z pierwszych targów filzBee w nowym wydaniu.