BROWAR POD GRUSZĄ

2022

USŁUGABRANDING / WWW / TONE OF VOICE / PHOTO / ILUSTRACJALINKwww.browarpodgrusza.pl

Browar Pod Gruszą to wyważony pomysł na warzenie piwa w regionie, w którym te tradycje sięgają XIII wieku. Miejsce nieprzypadkowe, bo w Krainie Wygasłych Wulkanów. To właśnie tam poznaliśmy Panią Julię, która wspólnie z ojcem postanowiła uwarzyć regionalne piwo.

Wiedzieliśmy, że piwo warzone ręką kobiety uwiedzie smakiem i zniewoli wszystkie zmysły, ale jakie będzie? Okazało się, że jest jak gruszka. Każdy wie, jak wygląda, ale trudno określić, jaki ma kształt. Wizerunek browaru to różnorodne elementy, które sprytnie przemycają wizerunek gruszki. Etykiety natomiast nawiązują do klasyki 'label design' i są tworzone według klasycznego schematu.

Naszym zadaniem było opowiedzenie historii lokalnej rodzinnej marki od samego początku. Skupiliśmy się przede wszystkim na regionie, w którym zakochaliśmy się od pierwszej wycieczki. To właśnie lifestyle'owe zdjęcia okolicy budowały Brand Identity browaru.

Browar Pod Gruszą to przykład lokalnej marki rodzinnego browaru, która dzięki spójnej identyfikacji zyskała odpowiedni charakter. Oprócz Brand Identity stworzyliśmy również stronę internetową oraz digital content na potrzeby social mediów.