THE ARQ

2019

USŁUGABRANDING / WWW / TONE OF VOICE / PHOTOLINKTHEARQ.PL

“Arc” – eng. łuk, wątek fabularny, sylwetka bohatera, storyline. The ARQ jest nowym magazynem internetowym, który odważnie przełamuje obraz publicystyki w sieci. Najbardziej inspirujący magazyn w sieci! Chcieliśmy, aby wizerunek marki był futurystyczny, odważny i przede wszystkim oryginalny.

Do współpracy nad key visualem oraz wizualizacjami zaprosiliśmy Anię Caban, która jest jednym z najlepszych artystów od 3D/Motion design w Polsce. Ania stworzyła piękny abstrakt reprezentujący główne obszary magazynu, który dopełniony jest łukiem litery ‘Q’. Magazyn The ARQ Tworzą designerzy, artyści, dziennikarze i przedsiębiorcy. Inspirujące treści i przejrzysty layout były podstawą tego projektu. Odbiór wartościowych treści bez reklam i wyskakujących okienek. Nasi odbiorcy to wyjątkowa grupa doceniająca szeroko pojęty estetyzm.

Co więcej, The ARQ to również inspirujące podcasty #OdbierajŚwiadomie Znajdziecie je na platformach Spotify oraz Anchor. Jeżeli macie dość śmietnika prasowo/radiowego – The ARQ jest dla Was! #branding