SAD SOLNIKI

2019

USŁUGABRANDING / WWW / TONE OF VOICE / PHOTOLINKSLONECZNYSAD.PL

Magiczne w smaku z rodzinnego sadu! Sad Solniki to tłocznia naturalnych soków owocowych 100% znajdująca się w Solnikach, nieopodal Nowej Soli w województwie lubuskim. Sad Solniki słynie z jabłek! Ich produkty charakteryzuje naturalna słodycz, piękny kolor i rodzinny charakter. Początkowo naszym zadaniem było stworzenie projektu etykiet premium, aczkolwiek obecny wizerunek mocno ograniczał świeże podejście do komunikacji wizualnej.

Ponadto Sad Solniki obchodzi właśnie 60-lecie, dlatego wspólnie z właścicielami zdecydowaliśmy się na rebranding marki. Stworzyliśmy klasyczne i proste logo, które wpisuje się w tradycje oraz charakter przedsiębiorstwa. Pojawiły się wersje alternatywne znaku, w tym monogram, który wyróżni nowe produkty premium. Stworzyliśmy delikatny key visual, który jest spójnym elementem materiałów reklamowych oraz social conent’u.

Ponadto zaprojektowaliśmy etykiety dla soków oraz produktów, które dopiero pojawią się na rynku. Na potrzeby kampanii reklamowej wykonaliśmy sesję zdjęciową w kwitnącym sadzie, pełnym bzyczących pszczół! Na szczęście pszczoły z Solnik wiedziały, że jesteśmy po stronie jabłek, więc nikt nie ucierpiał.