ROYALPACK

2024

USŁUGASTRATEGY / BRANDING / WWW / TONE OF VOICE / PHOTOLINKroyalpack.com.pl

Rebranding marki Royalpack to jedna z naszych najważniejszych realizacji tego roku. Firma istnieje na rynku od 2009 roku, jednak jej korzenie sięgają blisko trzydziestoletniego doświadczenia w branży opakowań. Nawet adres siedziby się zgadza... Aleja Brzozowa!

Royalpack przeszedł rebranding "po królewsku". Naszym celem było unowocześnienie wizerunku, przy jednoczesnym zachowaniu szacunku do jego historii. Techniczne linie sygnetu, mocna typografia i kolorystyczne uproszczenie wprowadzają markę w przyszłość.

Niezwykle ważnym elementem całego procesu były prace nad tonem marki, które przerodziły się w zabawę sloganem "Making it right royal". Projekt strony WWW miał ułatwić wyszukiwanie informacji oraz oddać industrialny charakter spółki mającej klientów w całej Europie. Wizualizacje i zdjęcia produktów z oferty Royalpack to również nasza zasługa.

Rebranding to skomplikowany proces. Najważniejsze jest, aby w jego czasie nadać marce nowy kształt, nie zatracając jednocześnie jej tożsamości. Royalpack dołącza do grona firm, które zaufały nam na wielu płaszczyznach współpracy.