NATURALNIE WYHODOWANE

2021

USŁUGABRANDING / TONE OF VOICE / PHOTO

Przed Wami nowa identyfikacja wizualna dla jednej z najbardziej znanych marek na rynku lokalnym. Naszym zadaniem było zaprojektowanie autorskiego znaku, który będzie wpisywał się w poprzedni koncept, aczkolwiek wiedzieliśmy, że można zrobić to lepiej.

W ten sposób wykreśliliśmy prosty monogram, który nawiązuje do znanej wszystkim czapeczki, a zarazem skrywa literę ‘N’. Następnie stworzyliśmy wersje alternatywne, dobraliśmy typografię oraz nową kolorystykę marki. Kolejnym krokiem było ujednolicenie elementów, które są niejako wizytówką tego miejsca. Zielonogórzanie ustawiają się od rana w kolejce po naturalne soki, pieczywo, desery oraz pyszne kanapki. Wiedzieliśmy, że autorskie wlepki, etykiety oraz ikonografia skutecznie wprowadzi markę na nowy poziom wizerunkowy.

Bardzo ważnym elementem było pokazanie procesu produkcji oraz tworzenie Tone of Voice dla prężnie rozwijającej się marki. Wykonaliśmy setki zdjęć, które przybliżają odbiorcom życie od kuchni. Wymyśliliśmy dziesiątki haseł reklamowych na potrzeby kampanii social media, a po kilku tygodniach wypracowaliśmy znany już wszystkim slogan “Naturalnie Wyhodowane – Pyszne Na Zawsze!”. Ostatnim elementem było obrandowanie lokalu znajdujących oraz stworzenie landing page’a.