JOE THE GOAT

2021

USŁUGABRANDING / WWW / TONE OF VOICE / PHOTOLINKJOETHEGOAT.PL

Prawdziwy pasjonat, ciekawy background i swoboda w działaniu pozwoliły nam stworzyć wyjątkową markę Joe The Goat. Palarnia tej kawy mieści się na pograniczu województwa lubuskiego i wielkopolskiego, a dokładniej w Regionie Kozła. Ten obszar zawdzięcza swoją nazwę nietypowemu instrumentowi, który pozornie może kojarzyć się wyłącznie ze Szkocją. Mówimy oczywiście o koźle, którego postanowiliśmy zantropomorfizować.

Jednym z najważniejszych elementów tożsamości marki jest specyficzny Tone of Voice i historia, którą opowiadamy odbiorcom. Stworzyliśmy z naszego bohatera postać legendarną. Podróżnika, który przemierza świat w poszukiwaniu idealnych ziaren kawy, splatając jednocześnie swój los z najważniejszymi wydarzeniami i miejscami w historii świata.

Do tej mieszanki dodaliśmy szczyptę folkloru, charakterystycznej typografii i kontrastowej kolorystyki wykorzystującej czernie i bardzo nasycone, niemal neonowe barwy. Głównym założeniem sesji zdjęciowej było podkreślenie regionu, z którego wywodzi się Joe. Poznajcie go bliżej – naprawdę warto!