GROUND GAME

2021

USŁUGABRANDING

Czas na branding dla prawdziwych wojowników! Ground Game to marka, o ugruntowanej (*no pun intended) pozycji na rynku. Ich znak zapisał się już pozytywnie w świadomości klientów i wspólnie uznaliśmy, że nada, odpowiednio spełnia swoją funkcję. Czego brakowało? Spójnego systemu identyfikacji, który nadałby marce bardziej wyrazistego charakteru i ułatwił działowi marketingu prace nad tworzeniem nowych materiałów reklamowych.

Głównym kanałem komunikacji marki z klientem jest digital. Ilość tworzonych przez Ground Game materiałów reklamowych wymagała stworzenia narzędzi, które będzie bardzo elastyczne, a zarazem łatwe w użyciu. Opracowaliśmy więc system inspirowany modnym ostatnio kolażem, którego staliśmy się wielkimi fanami. Przygotowaliśmy zestaw tekstur rwanego papieru, grunge’owe przetarcia i plamy, sposób tworzenia masek fotografii i zabawy z typografią.

Połączyliśmy to z fotografiami produktów oraz fighterów otrzymując branding o bardzo energetycznym i silnym charakterze. W tworzonych materiałach wiele się dzieje, co świadomie koresponduje z branżą reprezentowaną przez Ground