GREEN BUBBLE

2022

USŁUGABRANDING / WWW / TONE OF VOICE / PHOTO / ILUSTRACJALINKgreenbubble.pl

#intoyourbubblezone z Green Bubble! Kiedy próg naszego studio przekroczyli Beata i Przemek wiedzieliśmy, że będzie ogień. Gdyby każda marka posiadała tak otwarty na współpracę zespół, to na ulicach oglądalibyśmy festiwal dobrego designu.

Naszym zadaniem było odłączenie istniejącej firmy od franczyzy Bubble Tea i stworzenie własnej marki, która po pierwsze powróci do smaków inspirowanych kulturą Tajwanu, a po drugie zawstydzi obecnych graczy na rynku. Green Bubble to marka młodzieżowa, która od samego początku miała bawić się sztuką wizualną oraz komunikatem. Logo marki i kolorystyka są w pewnym sensie oczywiste, ale nie bez powodu, ponieważ pierwsze skrzypce miał dopiero zagrać Bubbly! To młody miś panda, który ma już dosyć bambusa i postanowił przerzucić się na bąbelki. Chcieliśmy, aby persona marki była NIEsłodka, NIEmilusia i ‘NIEpoukładana’… jak nastolatek. Bubbly to taki ‘boba’ nicpoń.

Przy tone of voice, postawiliśmy na luźne i spontaniczne hasła, które mają wspierać projekty wizualne oraz design wysp w galeriach handlowych. Do naszych obowiązków należał projekt systemu identyfikacji wizualnej, projekty wykonawcze, obrandowanie wysp marki, stworzenie maskotki Bubbly’ego oraz patronat nad eventem, który odbył się podczas premiery marki.