GLOSSI

2021

USŁUGABRANDING / WWW / TONE OF VOICELINKGLOSSI.PL

Przed Wami rebranding, który był dla nas nie lada wyzwaniem. Po wielu miesiącach pracy możemy z satysfakcją spojrzeć na skończony projekt metamorfozy ‘Twojego Solarium’, które przekształciło się w Glossi – Beauty&Light Therapy. Chcieliśmy, aby nowe wcielenie marki współgrało z wartościami, które zostały wypracowane przez lata. Jak to zrobiliśmy?

Glossi to obecnie największy salon światłoterapii oferujący najnowocześniejszą technologię terapii światłem w Zielonej Górze. Nowy znak to pierwsza litera nazwy wpleciona w formę wschodzącego słońca, które ma przywodzić na myśl błogie poranki oraz kojące poczucie relaksu. W identyfikacji wizualnej postawiliśmy też na ciepłe kolory połączone z eleganckim grafitem oraz przyrodniczymi fotografiami.

Całość dopełniają uszlachetnienia w postaci tekstur, złoceń oraz minimalistycznej typografii. Ostatnim etapem był projekt obrandowania lokalu, nowych materiałów promocyjnych, digital marketing oraz nowa strona internetowa. Efekt? Zapraszamy Was do odwiedzenia Glossi, a przy okazji doświadczenia tego miejsca w zupełnie nowym wymiarze.