CODETAIN

2020

USŁUGABRANDING

Nazwa marki to efekt połączenia słów ‘code’ oraz ‘maintain’, co idealnie odzwierciedla największe atuty marki. Codetain oprócz niesamowitych umiejętności programistycznych zapewnia opiekę i konsultacje od samego początku realizacji projektu, aż po obsługę i pomoc po jego wdrożeniu.

To podejście zainspirowało nas do stworzenia znaku, którego podstawą jest linia łącząca pierwszą i ostatnią literę nazwy marki. Aby podkreślić jeszcze bardziej jej znaczenie, zaprojektowaliśmy kilka wersji alternatywnych, które wykorzystują ten motyw w kreatywny sposób. Podkreśliliśmy technologiczny charakter marki odpowiednim doborem typografii i kolorystyki. Intensywne, neonowe kolory eksponujemy na ciemnych, granatowych tłach, które również świetnie komponują się ze zdjęciami oraz wizualizacjami.

Dopełnieniem identyfikacji są stworzone wzory i przykłady zastosowania elementów identyfikacji w praktyce. Po stworzeniu księgi znaku zajęliśmy się projektem layoutu strony www, który ma potwierdzić profesjonalizm Codetain i przybliżyć ich doświadczenie, ofertę oraz misję.