LOGO

TO ZA MAŁO...

Kingslayer Studio to zielonogórski zespół projektowy, który wspólnie założyli Krzysztof Skotnicki i Michał Bassarab. Poprzez przemyślaną strategię, branding, logo, naming i identyfikację wizualną pomożemy Ci skutecznie wykreować Twoją markę. Doradzamy i słuchamy, poszukując właściwego głosu dla każdej historii. Kingslayer to również artyści, muzycy i podróżnicy, co sprawia, że nasze doświadczenia inspirują nas i pomagają tworzyć nietuzinkowe projekty. Za profesjonalne fotografie odpowiada Gabriela Połubińska. Wiemy, że oryginalne zdjęcia to podstawa w budowaniu tożsamości wizualnej, dlatego w naszym zespole jest jedna z najlepszych w mieście.

MOŻNA SŁOWEM,

ZNAKIEM...

Kreacja marki to proces, który jest dzisiaj niezbędny do zaistnienia na rynku. Logo + wizytówka nie opowie Twojej historii i nie przemówi do świata. Komunikacja obrazem, słowem i określoną formą cechuje najlepsze marki. Projektowanie systemów identyfikacji wizualnej, tworzenie kampanii reklamowych i fotografia to elementy, które sprawiają, że firma staje się rozpoznawalna - niezależnie od tego czy jesteś jedną osobą, czy dużym przedsiębiorstwem. Jeżeli masz pomysł na biznes, to skontaktuj się z nami lub odwiedź nasze studio, a my podpowiemy jak kreować własną markę!

Reklama

Oferujemy szeroko pojętą reklamę. Od pojedynczego projektu po kampanie, które będą pracować na rzecz twojego wizerunku.

Web Design

Projektujemy oryginalne strony www odpowiadające najwyższym standardom web-design.

Social Media

Zrobimy wszystko aby twój profil na facebooku i instagramie był chętnie odwiedzany i lubiany. Wiemy ile jest wart ciekawy content.

App Design

Projektujemy grafikę pod aplikacje mobilne. Funkcjonalna i czytelna apka może być skuteczną bronią marketingową.

Corporate Identity

Tworzymy wizerunki małych  i dużych firm, dobierając ofertę do potrzeb naszych klientów. Księga znaku to podstawa w tworzeniu trwałej i spójnej reklamy we wszystkich mediach.

Ilustracja

Klasyczna ilustracja może być istotną częścią kampanii reklamowej. Wybierz oryginalną reklamę w postaci ilustracji a wspólnie narysujemy twój sukces!

Fotografia

To jeden z głównych elementów reklamy. Oferujemy fotografię produktową oraz sesje zdjęciowe pod konkretne kampanie reklamowe.

Copy Writing

Piszemy artykuły pod najbardziej wymagające SEO. Oferujemy tworzenie wartościowych tekstów w języku polskim oraz angielskim.

Napisz do nas!

To by było na tyle! Sprawdzamy naszą skrzynkę z nadzieją, że wybierzesz Kingslayer Studio. Napisz do nas, a być może razem stworzymy coś fajnego.